کوین ترودو - هر آنچه در مورد گروه های مخفی و قانون جذب


بخشی از دنیای امروز آزادی اندیشه است. فکر باید بیان شود. اما گاهی اوقات همه چیز پیچیده می شود. به عنوان مثال فردی را تصور کنید که از تمام تلاش های علم پزشکی انتقاد می کند و ادعا می کند که روش هایی را که برای بیمار شدن از شما پنهان می کنند می داند. این یعنی جیبتان را برای اهداف شوم فردی سودجو که از راه علم کورتان می کند خالی کنید. کوین ترودو این ادعا را دارد و امروز در زندان است.

کوین ترودو مردی است که سازمان های بزرگی مانند سازمان غذا و دارو (FDA) را به دلیل پنهان کردن اطلاعات مفید از مردم محکوم می کند. در عوض، محصولات و روش هایی را ارائه می دهد که از شما پنهان می شود.

او همچنین چندین کتاب منتشر کرده است که برخی از آنها به پرفروش ترین ها رسیده است. کتاب هایی که معمولا در مورد درمان های طبیعی انسان، رسیدن به رویاها از طریق قانون جذب و راهی برای کاهش وزن یا افزایش حافظه است. نظر شما چیه؟ چنین ادعاهایی مبنی بر زندانی شدن کوین ترودو به خاطر ثروت چقدر برای شما صحت دارد؟ با ما همراه باشید تا با کوین ترودو و داستان زندگی او بیشتر آشنا شویم.کوین ترودو کیست؟
نویسنده؟ بازاریابی تلویزیونی؟ مجری؟ کارآفرین؟ چرا کوین ترودو به ده سال زندان محکوم شد؟ کتاب هایش برای چیست؟ کوین ترودو یک نویسنده، تاجر و گوینده حرفه ای است که در طول آزادی خود میلیون ها دلار به دست آورد. او بارها به خاطر اتهاماتش محاکمه شده است. خبر پایان حکم او را در سال 2022 نشان می دهد برای آشنایی بیشتر با این مرد هیجان انگیز و عجیب با ما همراه باشید.

کوین ترودو و خانواده اش

تولد کوین ترودو
کوین ترودو در 6 فوریه 1963 در لین، ماساچوست به دنیا آمد. او در واقع توسط خانواده ترودو به فرزندی پذیرفته شد. او 12 ساله بود که از پسر عمویش فهمید که او پسر واقعی خانواده ترودو نیست. وقتی 21 ساله بود مادرش می خواست به او اطلاع دوره کوین ترودو در سایت محمد جانبلاغی دهد. این سوالات می تواند در روند شکل گیری شخصیت افراد موثر باشد.

اقامتگاه کوین ترودو


حرفه کوین ترودو
بعد از دبیرستان فروشنده ماشین شد. او به خوبی با ترفندهای تجارت آشنا بود و در عین حال به راه های دیگری برای کسب درآمد نیز فکر می کرد.

در همان سال‌هایی که کوین ترودو فروشنده ماشین بود، به سمیناری پیوست و راه‌های بهبود حافظه را فروخت.

کوین ترودو و نوجوانی در محله های فقیر نشین

در اتهامات وارده به او خواهیم گفت که در سال 90 به دلیل واریز 80 هزار دلار با چک جعلی و جعل هویت یک پزشک، 20 روز را در زندان گذرانده است. در سال 1991، او دو سال را به دلیل کلاهبرداری از کارت اعتباری در زندان ایالتی گذراند. وی بعداً به هر دو ادعا به عنوان اشتباهات جوانی اشاره کرد و البته تاکید کرد که اشتباه اصلی توسط دیگران بوده است.

او در سال 1993 از زندان آزاد شد. در همان سال به یک شبکه بازاریابی چندسطحی به نام Nutrition for Life پیوست. این سریال به قدری موفقیت آمیز بود که یک دادستان این شرکت را به راه اندازی یک مدل کسب و کار هرمی شکل متهم کرد. کوین ترودو به پرداخت 185000 دلار غرامت محکوم شد.

همانطور که می بینیم، کارنامه کوین ترودو مملو از اتهامات مختلف است. اما داستان‌هایی که او در تبلیغات تلویزیونی برای کتاب‌ها، روش‌های مختلف موفقیت و درمان‌های طبیعی می‌سازد، در مرکز این اتهامات قرار دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *